Dostawa i Płatności


Dostawa i Płatności sklepu internetowego - Party365.pl
 

 

DOSTAWA PRZELEW / KARTA POBRANIE
15 zł 18 zł
  9 zł 12 zł

 

1. Wszystkie ceny towarów prezentowane w sklepie internetowym Party365.pl są cenami brutto - zawierają podatek VAT, podane są w złotych polskich i obowiązują w momencie składania zamówienia.


2. Podane ceny nie zawierają kosztów przesyłki (koszty przesyłki uzależnione są od wyboru formy dostawy oraz wagi i rozmiarów zamówionych towarów, a także wyboru formy płatności).
Uwaga! Darmowa dostawa za zakupy od kwoty 249 zł.3. Zamówienia realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku. Zamówienia przyjmowane są przez 7 dni w tygodniu.


4. Maksymalny "Czas realizacji zamówienia" (od momentu przyjęcia zamówienia do momentu wysłania paczki do Klienta) wynosi 14 dni roboczych od poniedziałku do piątku. "Czas realizacji zamówienia" w przypadku, gdy Klient wybierze opcję płatności "Przelew" jest liczony od momentu wpłynięcia pieniędzy za zamówienie na konto Sklepu.


5. Czas dostarczenia przesyłki do Klienta (od momentu wysłania paczki przez Sklep do momentu doręczenia jej adresatowi) w przypadku Kuriera to max. 48h! Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za długość doręczania przesyłki przez firmy za to odpowiedzialne, gdyż jest to od nas niezależne.


6. Wszystkie zamówienia wysyłane są za pośrednictwem kuriera wg obowiązującego cennika.
Klient może odebrać zamówienie osobiście pod wskazanym adresem i w wyznaczonych godzinach przez Sklep.

* Dostawa kurierem DPD i InPost: Wszystkie zamówienia z wpłatą zaksięgowaną od pn do pt do godziny 13:00 oraz zamówienia złożone za pobraniem (do godziny 13:00), wysyłane są tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 13:00 zostaną nadane w następnym dniu roboczym.

* Odbiór osobisty: Odbiór osobisty w godzinach 10:00 - 16:00 w siedzibie sklepu przy ul. Czajkowskiego 75/8 we Wrocławiu. 


7. Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania wysyłki lub jej częściowej realizacji w przypadku braku zamówionych przez Klienta towarów. Czynności te będą realizowane wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z Klientem.8. Dokładamy wszelkich starań, aby ceny kształtowały się na jak najniższym poziomie. Ceny mogą ulec zmianie, jednak nie dopuszczamy do tego w trakcie realizacji zamówienia - obowiązująca cena to ta w momencie składania zamówienia.


9. O statusie zamówienia Klient jest informowany na bieżąco za pomocą poczty elektronicznej.


10. Końcowa cena zamówienia uzależniona jest również od formy płatności wybranej przez Klienta:

  • pobranie (przesyłka pobraniowa) - Klient płaci za przesyłkę w momencie odbioru paczki;
  • przelew tradycyjny (numer konta Sklepu dostępny na stronie Kontakt oraz dodatkowo w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia) - zamówienie wysyłane jest niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie - w tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia oraz dane osoby zamawiającej - przyśpieszy to realizację zamówienia;
  • płatność on-line (realizowana w procesie składania zamówienia - za realizację przelewu odpowiada PayU) - zamówienie wysyłane jest niezwłocznie po otrzymaniu informacji o przyjęciu płatności przez operatora PayU.

 

 PayU

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl