Wieczór Panieński
Wieczór Panieński

Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński?
Czyli w kilku słowach o ostatniej nocy wolności...


Wieczór panieński powinien być prezentem dla panny młodej od jej najlepszych przyjaciółek. Do nich właśnie należy zorganizowanie całej imprezy, przygotowanie scenariusza i wysłanie zaproszeń do odpowiednich osób. Oczywiście, najlepiej, gdy panna młoda pozna jedynie termin i miejsce wieczoru panieńskiego. Cała reszta powinna być dla niej tajemnicą. Tak będzie przyjemniej i unikniemy też w ten sposób przypadkowych gości. Wieczór panieński najlepiej spędzić w sprawdzonym gronie.


Można, oczywiście, postawić na imprezę jak każda inna, czyli po prostu wyjść do klubu, żeby potańczyć i pobawić się we własnym gronie. Warto jednak wysilić wyobraźnię, aby móc kiedyś wspominać tę piękną chwilę. Gdy za dwadzieścia lat będziecie oglądać zdjęcia z wieczoru panieńskiego, na pewno niejedna łza wzruszenia zakręci się Wam w oku.

 

 Bon soir, Paris!

Jeśli kochacie francuską zmysłowość i umiejętność dobrej zabawy, warto na tę jedną noc zamienić mieszkanie bądź wynajęty lokal we wnętrze rodem z burleski. W tym celu przydadzą się zawieszone w oknach ciężkie kotary, palące się tu i tam dyskretne czerwone lampki i przede wszystkim – odpowiednie stroje. Dla panny młodej należy go wypożyczyć zawczasu, biorąc z niej dokładną miarę. To zadanie najlepiej powierzyć świadkowej. Ona zwykle uczestniczy w przymiarkach sukni ślubnej i powinna wymiary panny młodej mieć w „małym palcu”. Taki wieczór panieński będzie nieco pikantny i doskonale przygotuje klimat wyczekiwanej nocy poślubnej.

 


Oto nasze propozycje:


    

 

Oprawa muzyczna

Trzeba też koniecznie zadbać o odpowiednią oprawę muzyczną. Warto sięgnąć więc po ścieżkę dźwiękową z filmu „Moulin Rouge”, „Kabaret” lub piosence „Lady Marmalade”


Przy tych dźwiękach panieński wieczór z pewnością przeciągnie się do białego rana!W stronę Orientu


Narzeczona samuraja
Nie ma chyba takiej kobiety, która nie chciałaby chociaż raz wystąpić w roli tajemniczej gejszy. Jeśli panna młoda interesuje się kulturą wschodu, taki wieczór panieński będzie dla niej idealny. A i dla niezainteresowanej może być to ciekawe i nowe przeżycie.


Na tę okazję warto przygotować odpowiednie menu. Sushi, sake, japońskie wino śliwkowe i zielona jaśminowa herbata powinny koniecznie znaleźć się w jadłospisie.

Wnętrze można ozdobić papierowymi lampionami, a dla rozrywki i zabawy przygotować ciasteczka w kształcie księżyca z wróżbami. Oczywiście, wszystkie powinny być pomyślne, zarówno dla panny młodej, jak i towarzyszących jej przyjaciółek. Wieczór panieński w japońskim stylu na pewno zaspokoi wyrafinowane gusty. 


Zmysłowe odaliski
Taniec brzucha, rozpalająca zmysły muzyka i wierne grono przyjaciółek. Czegoż trzeba więcej, żeby panna młoda poczuła się na swoim wieczorze panieńskim jak w prawdziwym seraju? Niech więc zapłoną aromatyczne świece i kadzidła. Ukryte na co dzień przed niedyskretnym wzrokiem, w przytulnej scenerii rodem z haremu piękne odaliski mogą zrzucić krępujące je zasłony.


Na taki wieczór warto zaprosić wykwalifikowaną tancerkę (to może być dobre miejsce dla reklamy zaprzyjaźnionej firmy lub miejsce propozycji reklamy takiej firmy lub szkoły tańca).


Gwarantujemy, że wspólny taniec i nauka kręcenia biodrami na pewno wszystkim się spodoba. Panna młoda będzie potem miała okazję oczarować swojego męża. Ale to już niech pozostanie w zaciszu małżeńskiej sypialni...

POWODZENIA !!!

Promocje
Patyczki do dekoracji Oktoberfest
Patyczki do dekoracji Oktoberfest
6,49 zł 5,19 zł
szt.
Świeczki na imprezę kropki i romby różowe
Świeczki na imprezę kropki i romby różowe
8,33 zł 6,66 zł
szt.
Serwetki turkusowe (20 szt.)
Serwetki turkusowe (20 szt.)
5,52 zł 4,42 zł
szt.
Serwetki Oktoberfest
Serwetki Oktoberfest
8,91 zł 7,13 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl