Wieczór kawalerski
Wieczór kawalerski

Jak zorganizować udany wieczór kawalerski...Czy wieczór kawalerski to ostatnia noc wolności pana młodego? Może wystarczy zwołać kumpli i zamówić rozebrane dziewczyny do tańca? To już zdecydowanie niemodne!

Dzisiaj prawdziwi mężczyźni potrafią bawić się zupełnie nietypowo i z wyobraźnią. Tak, że bez wstydu będą o tym mogli opowiedzieć swoim przyszłym żonom.

Poza tym, i po ślubie mężczyzna będzie się mógł spotykać ze swoimi przyjaciółmi, więc nie ma po co wpadać w panikę.

Wieczór kawalerski powinien być zorganizowany zgodnie z zainteresowaniami pana młodego i z klasą.

 

 

 

Kasyno

Lata dwudzieste i trzydzieste XX wieku. Eleganccy gangsterzy, poker i smak zakazanego owocu. Jeśli pan młody lubi taki typ zabawy, może to być dobra propozycja na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego. Oczywiście, na takie spotkanie nie można przyjść w dżinsach i koszulce. Styl tej imprezy zobowiązuje.

 

 

                   

 

 

Świetnym pomysłem może być wypożyczenie na ten dzień stołu bilardowego lub piłkarzyków. Dobrze widziane są także gry planszowe. Niejeden wieczór kawalerski świetnie się rozkręcił przy „Monopoly”. W końcu gangster musi znać się na ekonomii i prawach rządzących rynkiem.


Oprawa muzyczna także powinna nawiązywać do epoki. Przyda się więc spora kolekcja muzyki jazzowej, ale jeśli lubicie nowoczesne rytmy – nic nie stoi na przeszkodzie.
Ave, Cezar!

Taki wieczór kawalerski może być niezapomnianym przeżyciem dla wielbiciela historii. Jeśli zaprzyjaźniony z Wami pan młody uwielbia książki historyczne, ogląda seriale i o tym chętnie opowiada – macie ułatwione zadanie. Niech w ten jeden wieczór wnętrze zamieni się w rzymską willę, a sam pan młody stanie się arbitrem elegancji, zmysłowym Petroniuszem lub nie znającym lęku rzymskim legionistą. A jeśli jest niezdecydowany, można go przebrać nawet i za rzymskiego boga. To w końcu jego wieczór, niech więc czuje się bosko!

                 
Jeśli impreza organizowana jest w ogrodzie i w ciepłej porze roku, można pokusić się o gry i zabawy sportowe, takie jak strzelanie do tarczy, zapasy czy siłowanie. Rzymianie uwielbiali tak właśnie się bawić, więc możemy dziś brać z nich przykład!Dawno temu, w odległej galaktyce...

Wszechświat pełen jest okazji do zabawy. Czemu więc wieczór kawalerski nie miałby się odbyć w stylu „Star Wars”? Taki wieczór kawalerski przypadnie do gustu nie tylko fanom słynnego filmu. Aby uniknąć rozterek przy przebraniach, można zawczasu wylosować postaci, bo przecież każdy chciałby być Lordem Vaderem.
https://www.youtube.com/watch?v=Z9NsxW10joM

Szczęśliwiec, który wcieli się w tę postać, może postraszyć innych uczestników słynnym chrapliwym oddechem.

Dla pana młodego trzeba zarezerwować kostium pozytywnego bohatera, czyli Luca Skywalkera. Ale nawet jeśli ma prawdziwą siostrę, tym razem księżniczki Lei nie zapraszamy!

 


Za mistrza Yodę warto przebrać najstarszego stażem męża wśród przyjaciół. Może dawać zabawne i praktyczne rady przyszłemu mężowi, koniecznie stosując w zdaniach słynny szyk przestawny. Radzimy jednak – nie odlatujcie za daleko, żeby pan młody mógł zdążyć na własny ślub!
Promocje
Patyczki do dekoracji Oktoberfest
Patyczki do dekoracji Oktoberfest
6,49 zł 5,19 zł
szt.
Świeczki na imprezę kropki i romby różowe
Świeczki na imprezę kropki i romby różowe
8,33 zł 6,66 zł
szt.
Serwetki turkusowe (20 szt.)
Serwetki turkusowe (20 szt.)
5,52 zł 4,42 zł
szt.
Serwetki Oktoberfest
Serwetki Oktoberfest
8,91 zł 7,13 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl